Członkowie Stowarzyszenia:

Logowanie ssl_certif.gov
Edukacja Ekonomiczna w skrócie.


EKONOMIA prosto - najprościej wyłożona:

1 - forsa JEST

0 - forsy NIE MA.

Stany pośrednie to Ekonomia.


Cel Ekonomii: 1- forsa JEST.


Czyli algorytmy najprostsze realizujące w praktyce (nie w myślach, bo to są nadal stany pośrednie, czyli 'ekonomia', czyli stan pośredni między 0 a 1 - czyli 0 - forsy NIE MA) - stan 1, czyli forsa JEST.


Jak ktoś zna najlepsze algorytmy prowadzące do realnego stanu faktycznego ekonomicznego (1 - forsa JEST) - i jest bez dalszych rozważań na ten temat (bo to byłaby nadal 'ekonomia', czyli stan pośredni między 0 a 1, czyli - forsy NIE MA) - to jest najlepszym ekonomistą. Jest to oczywiste.


Pozostali ekonomiści plasują się w rankingach ekonomistów niżej… w zależności od praktycznych wyników swoich algorytmów realizowanych faktycznie, czyli 'ekonomistę poznaje się po rachunku bankowym i algorytmie zdobycia forsy, czyli stan 1 - forsa JEST).


Statystyki ekonomistów osiągnięć tabelkuje się wg przykładowego schematu:

1. Wynik działania algorytmu: [kwota na rach. bankowym dostępna do użytku ekonomisty w terminie 00:00. czyli TERAZ].

2. Czas zrealizowania stanu 1- forsa JEST.

3. Relacja między czasem zrealizowania stanu 1- forsa JEST a kwotą na rach. bankowym ekonomisty zrealizowaną w czasie działania algorytmu ekonomisty, który statystykujemy w tabelce.

4. (pozycja dodatkowa w tabelce - nieobowiązkowa): praktyczność możliwości realnego wykorzystania algorytmu ekonomicznego w dowolnym czasie lub miejscu z powodzeniem 1 - forsa JEST w czasie najkrótszym.


Prostszej ekonomii chyba nie ma. Ja nie znam.


Potem opowiem o algorytmach… jest ich mnóstwo… są najlepsze, są bardzo dobre, są dobre, są zależnościowe od potrzeb w relacji [czas-rach. bankowy, tj. p. 2 i 3 tabelki oraz p. 4], są bardzo złe nawet, ale stosowane, 'bo ktoś lubi, albo nie zna innych', lub doskonałe.


O doskonałych opowiem, jak oddadzą mi forsę.

Za darmochę nie ma.

I tak uczę za darmo.


He. .

Nie ma łatwo…


Chyba, że ktoś zapłaci? To opowiem. Z przyjemnością. uwielbiam, kiedy mi ktoś płaci… aby nie za darmo. tego nie wliczam w możliwości. Płacenie za darmo zonacza przestępce - od razu w dokumenty. Forsa wtedy jest z dokumentów i windykacji przestępcy. Czyli algorytm porządkowy - forsa wynika z robienia porządków. Za darmo niczego nie bierze się. Oczywiste. Za darmo - oznacza zabójcę. Oczywiste. I złodzieja. Czyli pasożyta lub mordercę. Oczywiste. Oszusta czyli. Nie bierze się nic za darmo - to oznacza zgon własny. Oczywiste.


O BHP ekonomii w dodatku.


Polecam ekonomię.

Najlepsza ekonomia: 1 - forsa JEST.

Lepszych nie ma. Są tylko złe. Oczywiste. Czyli zgon.

Oczywiste.

Miłej Ekonomii.

I dużo forsy dla wszystkich, którzy zarobili uczciwie.

Zawsze z poważaniem,

DS`.

Autor publikacji:

'Ekonomia najprościej wyłożona'

Wydawnictwo Smaku Books © 2010 r. Dariusz Smakulski.

Wydanie I,

Warszawa, POLSKA (EU),

2013.


[fragment]Szlachta Polska - Psychologia Stosowana Szlachecka - Ekonomia Szlachecka - Magia i Rzeczywistość - Tradycja Prawdziwa - '2013-2014 - DS`.PL.EU. -

Szlachta Polska - Projekt Firmowy

ISBN 978-83-63973-30-8.by DS`.PL-EU.

JAN.09.2015T14:41CET.

(last update)